TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Sylwia Kosz - Poszukiwacze

Jestem nauczycielem kontraktowym, ukończyłam pedagogiczne studia wyższe na kierunku Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Moim marzeniem zawsze była praca w przedszkolu, rozwijanie wrodzonych zdolności dzieci oraz pomaganie im w poznawaniu świata. Dodatkowo, aby podnieść swoje kwalifikacje ukończyłam kurs kwalifikacyjny z Terapii Pedagogicznej, który pomaga w indywidualnej pracy z dziećmi, także z dziećmi ze szczególnymi potrzebami. W swojej pracy wykorzystuję różnorodne metody aktywizujące: Metoda projektów, Edukacja przez ruch, Metoda Ruchu rozwijających Weroniki Scherborne, Metoda dobrego startu. Uwielbiam spędzać czas na zabawie z dziećmi, ponieważ jestem przekonana, że:

 

„Dziecko,bawiąc się, doznaje po raz pierwszy w życiu radości twórcy i władcy.” (Antoni Kępiński) 

Kamila Prałat - Muzykanci

Nauczyciel mianowany. Ukończyłam studia magisterskie o specjalizacji pedagogika opiekuńczo-wychowawcza na UAM w Poznaniu oraz studia podyplomowe, specjalność wychowanie przedszkolne i kształcenie zintegrowane. Moja praca daje mi dużo satysfakcji. Lubię prowokować dzieci do samodzielnego wyciągania wniosków, poznawania świata i do samodzielności po prostu… Najcenniejszą dla mnie nagrodą jest szczery uśmiech i zadowolenie „moich dzieci”.

Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci: Michała i Hani.

Aleksandra Rybicka - Zdobywcy

Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalność: edukacja elementarna i język niemiecki oraz studia magisterskie, specjalność: edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. W wolnych chwilach lubię czytać książki w języku niemieckim. Praca z dziećmi pozwala mi spojrzeć na zwykłe rzeczy oczami dziecka. Głównym celem mojej pracy w przedszkolu jest stworzenie dzieciom najlepszych warunków do zabawy i nauki w poczuciu bezpieczeństwa i miłej atmosfery.

Emilia Tomiak - Półnutki

Jestem nauczycielem kontraktowym. Ukończyłam studia licencjackie o specjalizacji pedagogika opiekuńczo- wychowawcza na PWSZ w Lesznie. Studia magisterskie kontynuowałam na WSH w Lesznie na specjalności wychowanie przedszkolne i kształcenie zintegrowane.
Uwielbiam dziecięce uśmiechy, radość oraz oddanie. Dlatego też w mojej pracy chcę dać im to samo poprzez zabawę i naukę. Pracuję różnymi metodami aktywizującymi . Najbardziej lubię Edukację przez ruch.
Prywatnie jestem mamą trójki cudownych dzieci.

Jadwiga Bulińska - Plastusie

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku: Socjologia Zachowań Ludzkich oraz studiów podyplomowych: Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna. Jestem nauczycielem kontaktowym, a praca z dziećmi daje mi radość i natchnienie do nowych działań. Prywatnie lubię dobrą książkę i wycieczki rowerowe z rodziną.

Natalia Mankiewicz – Odkrywcy

Jestem nauczycielem z czteroletnim stażem. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku: Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją gimnastyka korekcyjno- kompensacyjna oraz studia podyplomowe na kierunku Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna. Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji. Jestem osoba uśmiechniętą, cierpliwą i bardzo zaangażowana w swoją pracę. Prywatnie lubię sport, jestem instruktorką aerobiku.
Moją pasją są również zwierzęta.

Anna Bielerzewska - Sportowcy

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w
Poznaniu. Studiowałam tam Pedagogikę specjalność: wychowanie
przedszkolne i nauczanie początkowe. Na początku swojej drogi
zawodowej pracowałam w żłobku, jednak prawdziwe powołanie znalazłam
jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Od zawsze wiedziałam, że
chcę być Pedagogiem i pracować z dziećmi. Praca w przedszkolu daje mi
samozadowolenie oraz satysfakcję, nie wyobrażam sobie innego zawodu.
Prywatnie jestem mamą 1,5 rocznego synka. Moje hobby to jazda na
rowerze, spacery oraz muzyka.

Sandra Owczarczak - Nauczyciel wspomagający

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku: poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna oraz studiów licencjackich edukacja wczesnoszkolna i wy chowanie przedszkolne. W swojej pracy z dziećmi staram się pracować tak, aby w dzieciach rozwijać zamiłowanie do poznawania świata. Na zajęciach ważna dla mnie jest dobra atmosfera, gdzie każde dziecko czuje się swobodnie. Praca w przedszkolu pozwala mi patrzeć na świat z perspektywy dziecka. Dzieci uczą mnie radości z „małych rzeczy” otwartości oraz kreatywności.
Moją pasją jest psychologia, a także botanika; lubię czytać książki na temat rozwoju osobistego.

Małgorzata Różańska - Nauczyciel wspomagający

Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku – Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, a także studia magisterskie – Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Początkowe. Interesuję się edukacją alternatywną, a w szczególności metodami pracy w przedszkolu leśnym. W wolnym czasie lubię czytać biografie sportowców oraz grać w gry planszowe.