TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Sylwia Kosz - Odkrywcy

Jestem nauczycielem mianowanym, ukończyłam pedagogiczne studia wyższe na kierunku Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Moim marzeniem zawsze była praca w przedszkolu, rozwijanie wrodzonych zdolności dzieci oraz pomaganie im w poznawaniu świata. Dodatkowo, aby podnieść swoje kwalifikacje ukończyłam kurs kwalifikacyjny z Terapii Pedagogicznej, który pomaga w indywidualnej pracy z dziećmi, także z dziećmi ze szczególnymi potrzebami. W swojej pracy wykorzystuję różnorodne metody aktywizujące: Metoda projektów, Edukacja przez ruch, Metoda Ruchu rozwijających Weroniki Scherborne, Metoda dobrego startu. Uwielbiam spędzać czas na zabawie z dziećmi, ponieważ jestem przekonana, że:

 

„Dziecko,bawiąc się, doznaje po raz pierwszy w życiu radości twórcy i władcy.” (Antoni Kępiński) 

Anna Ławniczak

Nauczyciel mianowany. Ukończyłam pedagogiczne studia magisterskie o specjalizacji edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z wychowaniem fizycznym. W przedszkolu Małe Talenty pracuję już 9 lat.

Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i radości, a ich ciekawość świata dodatkowo napędza mnie do działania. Lubię pracować różnymi metodami aktywizującymi, a w ostatnich latach szczególnie zainteresowała mnie pedagogika Marii Montessori, której elementy staram się wprowadzać na zajęciach.

Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców i miłośniczką książek.

Kamila Prałat - Poszukiwacze

Nauczyciel mianowany. Ukończyłam studia magisterskie o specjalizacji pedagogika opiekuńczo-wychowawcza na UAM w Poznaniu oraz studia podyplomowe, specjalność wychowanie przedszkolne i kształcenie zintegrowane. Moja praca daje mi dużo satysfakcji. Lubię prowokować dzieci do samodzielnego wyciągania wniosków, poznawania świata i do samodzielności po prostu… Najcenniejszą dla mnie nagrodą jest szczery uśmiech i zadowolenie „moich dzieci”.

Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci: Michała i Hani.

Emilia Tomiak - Muzykanci

Jestem nauczycielem mianowanym. Ukończyłam studia licencjackie o specjalizacji pedagogika opiekuńczo- wychowawcza na PWSZ w Lesznie. Studia magisterskie kontynuowałam na WSH w Lesznie na specjalności wychowanie przedszkolne i kształcenie zintegrowane.
Uwielbiam dziecięce uśmiechy, radość oraz oddanie. Dlatego też w mojej pracy chcę dać im to samo poprzez zabawę i naukę. Pracuję różnymi metodami aktywizującymi . Najbardziej lubię Edukację przez ruch.
Prywatnie jestem mamą trójki cudownych dzieci.

Jadwiga Bulińska - Zdobywcy

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku: Socjologia Zachowań Ludzkich oraz studiów podyplomowych: Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna. Jestem nauczycielem kontaktowym, a praca z dziećmi daje mi radość i natchnienie do nowych działań. Prywatnie lubię dobrą książkę i wycieczki rowerowe z rodziną.

Anna Bielerzewska - Plastusie

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w
Poznaniu. Studiowałam tam Pedagogikę specjalność: wychowanie
przedszkolne i nauczanie początkowe. Na początku swojej drogi
zawodowej pracowałam w żłobku, jednak prawdziwe powołanie znalazłam
jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Od zawsze wiedziałam, że
chcę być Pedagogiem i pracować z dziećmi. Praca w przedszkolu daje mi
samozadowolenie oraz satysfakcję, nie wyobrażam sobie innego zawodu.
Prywatnie jestem mamą synka. Moje hobby to jazda na
rowerze, spacery oraz muzyka.

Sandra Owczarczak - Półnutki

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku: poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna oraz studiów licencjackich edukacja wczesnoszkolna i wy chowanie przedszkolne. W swojej pracy z dziećmi staram się pracować tak, aby w dzieciach rozwijać zamiłowanie do poznawania świata. Na zajęciach ważna dla mnie jest dobra atmosfera, gdzie każde dziecko czuje się swobodnie. Praca w przedszkolu pozwala mi patrzeć na świat z perspektywy dziecka. Dzieci uczą mnie radości z „małych rzeczy” otwartości oraz kreatywności.
Moją pasją jest psychologia, a także botanika; lubię czytać książki na temat rozwoju osobistego.

Anna Szydłowska

Jestem absolwentką Kujawsko – Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy o specjalizacji edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Praca z dziećmi daje mi wiele radości, a ich postępy motywuję do ciągłego rozwoju. W wolnych chwilach lubię aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Cenię sobie spotkania w gronie rodziny i przyjaciół.

Małgorzata Różańska

Nauczyciel kontraktowy.Ukończyłam studia magisterskie – Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Początkowe. Interesuję się edukacją alternatywną, a w szczególności metodami pracy w przedszkolu leśnym. W wolnym czasie lubię czytać biografie sportowców oraz grać w gry planszowe.