TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Monika Smolarz- Zdobywcy

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna oraz studiów licencjackich wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Mimo tego, że dopiero rozpoczynam swoją przygodę jako nauczyciel, mam już kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi poprzez różne wolontariaty, fundacje, czy też pracę w żłobku. W mojej pracy zależy mi na relacji z dziećmi opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Ciekawi mnie pedagogika Montessori i Pozytywna Dyscyplina, chciałabym w swojej pracy wdrażać ich elementy. Prywatnie lubię włoską kuchnie, podróże i książki o rozwoju osobistym

Bogumiła Polowczyk - pomoc nauczyciela

Kamila Prałat - Półnutki

Nauczyciel dyplomowany. Ukończyłam studia magisterskie o specjalizacji pedagogika opiekuńczo-wychowawcza na UAM w Poznaniu oraz studia podyplomowe, specjalność wychowanie przedszkolne i kształcenie zintegrowane. Moja praca daje mi dużo satysfakcji. Lubię prowokować dzieci do samodzielnego wyciągania wniosków, poznawania świata i do samodzielności po prostu… Najcenniejszą dla mnie nagrodą jest szczery uśmiech i zadowolenie „moich dzieci”.

Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci: Michała i Hani.

Beata Cwojdzińska - pomoc nauczyciela

Emilia Tomiak - Plastusie

Jestem nauczycielem mianowanym. Ukończyłam studia licencjackie o specjalizacji pedagogika opiekuńczo- wychowawcza na PWSZ w Lesznie. Studia magisterskie kontynuowałam na WSH w Lesznie na specjalności wychowanie przedszkolne i kształcenie zintegrowane.
Uwielbiam dziecięce uśmiechy, radość oraz oddanie. Dlatego też w mojej pracy chcę dać im to samo poprzez zabawę i naukę. Pracuję różnymi metodami aktywizującymi . Najbardziej lubię Edukację przez ruch.
Prywatnie jestem mamą trójki cudownych dzieci.

Aneta Adamczak - pomoc nauczyciela

Jadwiga Bulińska -Sportowcy

Nauczyciel mianowany.Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku: Socjologia Zachowań Ludzkich oraz studiów podyplomowych: Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna. Jestem nauczycielem kontaktowym, a praca z dziećmi daje mi radość i natchnienie do nowych działań. Prywatnie lubię dobrą książkę i wycieczki rowerowe z rodziną.

Żaneta Tomczak - pomoc nauczyciela

Anna Bielerzewska - Poszukiwacze

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studiowałam tam Pedagogikę specjalność: wychowanie
przedszkolne i nauczanie początkowe. Na początku swojej drogi  zawodowej pracowałam w żłobku, jednak prawdziwe powołanie znalazłam jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Od zawsze wiedziałam, że chcę być Pedagogiem i pracować z dziećmi. Praca w przedszkolu daje mi samozadowolenie oraz satysfakcję, nie wyobrażam sobie innego zawodu. Prywatnie jestem mamą synka. Moje hobby to jazda na rowerze, spacery oraz muzyka.

Iza Kuińska - pomoc nauczyciela

Małgorzata Różańska - Muzykanci

Nauczyciel kontraktowy.Ukończyłam studia magisterskie – Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Początkowe. Interesuję się edukacją alternatywną, a w szczególności metodami pracy w przedszkolu leśnym. W wolnym czasie lubię czytać biografie sportowców oraz grać w gry planszowe.

Joanna Adamska - pomoc nauczyciela

Sandra Owczarczak - Odkrywcy

Nauczyciel mianowany. Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku: poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna oraz studiów licencjackich edukacja wczesnoszkolna i wy chowanie przedszkolne. W swojej pracy z dziećmi staram się pracować tak, aby w dzieciach rozwijać zamiłowanie do poznawania świata. Na zajęciach ważna dla mnie jest dobra atmosfera, gdzie każde dziecko czuje się swobodnie. Praca w przedszkolu pozwala mi patrzeć na świat z perspektywy dziecka. Dzieci uczą mnie radości z „małych rzeczy” otwartości oraz kreatywności.
Moją pasją jest psychologia, a także botanika; lubię czytać książki na temat rozwoju osobistego.

Angelika Jakubowska - pomoc nauczyciela

Paulina Graczyk - nauczyciel wspomagający

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Biologia Eksperymentalna oraz studia podyplomowe na kierunku Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna z kwalifikacjami nauczycielskimi. W pracy z dziećmi uwielbiam eksperymentowanie i wspólne poznawanie świata. Istotne jest dla mnie, by dzieci czuły się dobrze i bezpiecznie. Mogą liczyć na moje wsparcie i szacunek. Prywatnie jestem mamą rezolutnej czterolatki, lubię czytać książki, malować i spędzać czas przy grach planszowych.

Edyta Mosorka Nauczyciel wspomagający

Nauczyciel dyplomowany. Wybór mojej zawodowej drogi jest efektem wieloletnich poszukiwań jak umiejętnie połączyć zawód z pasją. W pracy staram się być nauczycielem twórczym i kreatywnym, który dzięki swoim pomysłom kształtuje w dzieciach postawę samodzielności oraz wiarę we własne możliwości. Staram się zaszczepić u dzieci chęć do nauki języków obcych wprowadzając elementy języka francuskiego. Prowadzę również zajęcia z gimnastyki wykorzystując naturalną chęć dzieci do aktywności fizycznej. W kontaktach z najmłodszymi opieram się na zbudowaniu atmosfery pełniej zaufania i poczucia bezpieczeństwa. A największą nagrodą jest dla mnie uśmiech na twarzach dzieci.

Klaudia Tymczyszen Nauczyciel wspomagający

Ukończyłam studia magisterskie w zakresie Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

 Jestem spełnioną mamą 4 letniej córeczki Antosi, dzięki czemu codziennie mogę doświadczać nowych rzeczy i uczyć się o rozwoju dzieci.

W pracy z dziećmi największym dla mnie sukcesem jest radość oraz obserwowanie postępów, jakie czynią każdego dnia. Wolny czas przeznaczam na aktywne podróże z rodziną