TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Monika Smolarz- Zdobywcy

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna oraz studiów licencjackich wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Mimo tego, że dopiero rozpoczynam swoją przygodę jako nauczyciel, mam już kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi poprzez różne wolontariaty, fundacje, czy też pracę w żłobku. W mojej pracy zależy mi na relacji z dziećmi opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Ciekawi mnie pedagogika Montessori i Pozytywna Dyscyplina, chciałabym w swojej pracy wdrażać ich elementy. Prywatnie lubię włoską kuchnie, podróże i książki o rozwoju osobistym

Bogumiła Polowczyk - pomoc nauczyciela

Gabriela Suchenek - Półnutki

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Jest mi bliska idea pozytywnej dyscypliny.

Chociaż rozpoczynam swoją drogę jako wychowawca przedszkolny, posiadam doświadczenie w pracy i opieka nad dziećmi z charakterze opiekunki oraz kształcąc domowo własne pociechy.
W swojej pracy zależy mi na szczerości i autentyczności w grupie, gdzie dzieci mogą czuć się swobodnie i bezpiecznie.
Prywatnie bardzo lubię literaturę fantasy oraz gry RPG.
Jestem także szczęśliwą żoną oraz mamą trójki pociech: Urszuli, Mikołaja oraz Daniela.

Beata Cwojdzińska - pomoc nauczyciela

Emilia Tomiak - Plastusie

Jestem nauczycielem mianowanym. Ukończyłam studia licencjackie o specjalizacji pedagogika opiekuńczo- wychowawcza na PWSZ w Lesznie. Studia magisterskie kontynuowałam na WSH w Lesznie na specjalności wychowanie przedszkolne i kształcenie zintegrowane.
Uwielbiam dziecięce uśmiechy, radość oraz oddanie. Dlatego też w mojej pracy chcę dać im to samo poprzez zabawę i naukę. Pracuję różnymi metodami aktywizującymi . Najbardziej lubię Edukację przez ruch.
Prywatnie jestem mamą trójki cudownych dzieci.

Aneta Adamczak - pomoc nauczyciela

Klaudia Tymczyszen-Sportowcy

Ukończyłam studia magisterskie w zakresie Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Jestem spełnioną mamą 4 letniej córeczki Antosi, dzięki czemu codziennie mogę doświadczać nowych rzeczy i uczyć się o rozwoju dzieci.

W pracy z dziećmi największym dla mnie sukcesem jest radość oraz obserwowanie postępów, jakie czynią każdego dnia. Wolny czas przeznaczam na aktywne podróże z rodziną

Żaneta Tomczak - pomoc nauczyciela

Anna Bielerzewska - Poszukiwacze

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studiowałam tam Pedagogikę specjalność: wychowanie
przedszkolne i nauczanie początkowe. Na początku swojej drogi  zawodowej pracowałam w żłobku, jednak prawdziwe powołanie znalazłam jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Od zawsze wiedziałam, że chcę być Pedagogiem i pracować z dziećmi. Praca w przedszkolu daje mi samozadowolenie oraz satysfakcję, nie wyobrażam sobie innego zawodu. Prywatnie jestem mamą synka. Moje hobby to jazda na rowerze, spacery oraz muzyka.

Iza Kuińska - pomoc nauczyciela

Natalia Moraczewska - Muzykanci

Joanna Adamska - pomoc nauczyciela

Sandra Owczarczak - Odkrywcy

Nauczyciel mianowany. Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku: poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna oraz studiów licencjackich edukacja wczesnoszkolna i wy chowanie przedszkolne. W swojej pracy z dziećmi staram się pracować tak, aby w dzieciach rozwijać zamiłowanie do poznawania świata. Na zajęciach ważna dla mnie jest dobra atmosfera, gdzie każde dziecko czuje się swobodnie. Praca w przedszkolu pozwala mi patrzeć na świat z perspektywy dziecka. Dzieci uczą mnie radości z „małych rzeczy” otwartości oraz kreatywności.
Moją pasją jest psychologia, a także botanika; lubię czytać książki na temat rozwoju osobistego.

Angelika Jakubowska - pomoc nauczyciela

Edyta Mosorka- Nauczyciel wspomagający

Nauczyciel dyplomowany. Wybór mojej zawodowej drogi jest efektem wieloletnich poszukiwań jak umiejętnie połączyć zawód z pasją. W pracy staram się być nauczycielem twórczym i kreatywnym, który dzięki swoim pomysłom kształtuje w dzieciach postawę samodzielności oraz wiarę we własne możliwości. Staram się zaszczepić u dzieci chęć do nauki języków obcych wprowadzając elementy języka francuskiego. Prowadzę również zajęcia z gimnastyki wykorzystując naturalną chęć dzieci do aktywności fizycznej. W kontaktach z najmłodszymi opieram się na zbudowaniu atmosfery pełniej zaufania i poczucia bezpieczeństwa. A największą nagrodą jest dla mnie uśmiech na twarzach dzieci.

Angelika Brzoska - Nauczyciel wspomagający

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w przedszkolu. Bliskie są mi założenia pedagogiki Montessori czy Freineta, gdzie szanuje się indywidualność każdego dziecka, a nauka poprzez zabawę oparta jest przede wszystkim na współpracy, wspólnym dialogu, tolerancji i rozwijaniu u dzieci wewnętrznej motywacji.

Marlena Kruczek

Jestem absolwentką pedagogicznych studiów magisterskich w WSH w Lesznie.
Pełnię funkcję pedagoga oraz nauczyciela wspomagającego.
Łatwo nawiązuję relację z dziećmi, praca z nimi motywuje mnie do ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności.
Prywatnie jestem mamą Aleksandra, a moją pasją jest książka, sport oraz matematyka.