TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ciekawi świata - Kulturowa podróż po globie

 

Ogólnopolski projekt edukacyjny ” Bajkowa wyprawa” ma za zadanie  rozbudzanie zainteresowań dzieci literaturą klasyczną, upowszechnianie czytelnictwa, a także kształtowanie postaw ukierunkowanych na prawdę, dobro i piękno.

 

 

Zabawa sztuką

Głównym celem projektu jest realizacja Dziecięcej Matematyki® autorstwa prof. E. Gruszczyk-Kolczyńskiej w grupie przedszkolnej zgodnie z założeniami koncepcji oraz, co równie ważne, angażowanie i inspirowanie rodziców przedszkolaków do codziennej aktywności matematycznej z wykorzystaniem sytuacji życiowych.

Czytanie ma moc

Głównym celem Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Gramy Zmysłami” jest innowacyjne i kreatywne podejście do tematyki rozwijania zmysłów u dzieci. Tworzenie przez nauczycieli odpowiednich warunków do poznawania świata wieloma zmysłami oraz budowania wiedzy na temat integracji sensorycznej.

Sensoryczny Kogel- Mogel

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny Sensoryczny Kogel- Mogel

pomaga w zaspokajaniu/realizowaniu potrzeb rozwojowych
wychowanków,
dostarcza pomysłów na zabawy, ćwiczenia sensoryczne
wspomagające rozwój podopiecznych z różnorodnym spektrum
zaburzeń o podłożu sensorycznym i motorycznym,
podnosi jakość wsparcia dla dzieci/uczniów,
pomaga w kształtowaniu u wychowanków prawidłowych
nawyków w obszarze współpracy oraz pomocy innym osobom,
wspiera podopiecznych podczas rozwijania ich aktywności
fizycznej.

Cztery Pory Roku

Głównym celem Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Cztery Pory Roku” jest zaspokajanie naturalnej potrzeby tworzenia, wyzwalanie ekspresji twórczej, wspieranie harmonijnego rozwoju oraz kreatywności dzieci poprzez działania plastyczno- techniczne.

Projekt Samochód